VW

Zobrazené produkty

VWR Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI - Volkswagen Racing Zobraziť väčšie

VWR Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI - Volkswagen Racing

VWR21G60R

1 250,00 €

Volkswagen Racing Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI

Viac detailov

Detaily

Volkswagen Racing Catback

Volkswagen Racing Catback výfuk decentne zlepšuje zvuk motora a vzhľad auta. Zároveň redukuje spätné tlaky a tým aj zvyšuje výkon.

Krátke fakty:

-T304 nerezová konštrukcia

-100mm okrúhle koncovky výfuku

-Navrhnutý a vyrobený vo Veľkej Británii

-76mm priemer vedenia

-Overené na závodných autách

Klapka:

Inštalovaná klapka ovláda hlasitosť a spätné tlaky vo výfuku. V praxi je teda možné ísť pokojnou jazdou s tichším výfukom a pri razantnej akcelerácii, keď sa klapka otvorí, si užiť aj hlasnejší zvukový prejav.

Zadná časť (catback)

Zadná časť výfuku nahrádza štandardnú časť výfuku, ktorá sa napája za sériový katalyzátor, pokračuje vedením okolo nápravy do zadného tlmiča a je zakončená dvoma koncovkami. Nahradenie sériového dielu výfuku dielom od Volkswagen Racing sa docieli výraznej úspory hmotnosti, ľahkému zvýšenie výkonu cca 5-10HP a zlepšenie zvukového prejavu spoločne so zlepšením vzhľadu vďaka novým koncovkám. Výfuk je ideálny ako pre sériové auto, tak pre auto s úpravou APR Stage 1. Zvuk bol starostlivo vyladený tak, aby nebol dunivý a neobťažoval pri dlhých presunoch po dialniciach, ale aby  pridal plnší zvukový prejav pri plnom zošliapnutí plynu.

Dve okrúhle koncovky sú atraktívne, ale stále veľmi decentné. Zväčšený priemer koncoviek a logo R dolaďuje celkový vzhľad vozia.

Pre maximálny výkon je ideálne spojiť túto časť výfuku aj s prvým dielom (downpipe) a doladením od APR na fázu APR Stage 2. Tak sa dosiahne maximálny výkonu, ktorý možno ešte ďalej vylepšiť  Volkswagen Racing športovým saním.

Je možné najprv namontovať zadnú časť a niekedy v budúcnosti ju doplniť o 1. diel výfuku. Tento 1. diel výfuku je nutné spojiť vždy so zadnou časťou (catback), nie je možné ho namontovať samostatne v spojení s originálnym výfukom.

Hlavný dôraz sa kládol na zvýšenie efektivity prúdenia výfukových plynov a zlepšenie zvukového prejavu, pre poskytnutie lepších zážitkov. Výfuky sú vyrobené z nerezovej ocele leteckej špecifikácie za použitia najpokročilejších výrobných postupov.

Výfuk využíva štandardné sériové úchyty. Žiadne modifikácie nie sú potrebné a auto tak možno v budúcnosti kedykoľvek vrátiť do sériového stavu. Nie je potrebné upraviť ani zadný nárazník.

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

VWR Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI - Volkswagen Racing

VWR Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI - Volkswagen Racing

Volkswagen Racing Catback výfuk VW Golf 6R 2.0 TFSI

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: