VW

Zobrazené produkty

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky chiptuning VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW Zobraziť väčšie

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky chiptuning VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW

APR-DPP-2.0T-PS

600,00 €

Úprava riadiacej jednotky APR Stage 1 a 1+ pre VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW

Viac detailov

Detaily

APR predstavuje tuningový program pre VW Golf 6 GTI Edition 35 s motorom 2.0 TFSI 173kW (zhodný motor s motorom vo VW Golf 6R). APR úprava riadiacej jednotky je ponúkaná v niekoľkých variantoch podľa oktánového čísla paliva a je konvenčne vykonávaná prehraním softvéru cez OBD-II zásuvku, bez toho aby sa bolo treba riadiacej jednotky fyzicky dotknúť. APR EMCS pokročilé funkcie dovolia ovládať nastavenie motora a ďalšie funkcie jednoduchými povelmi cez páčku tempomatu alebo cez APR Mobile aplikáciu v mobilnom telefóne.

Med 9 motorový management je zodpovedný za správny chod motora počas konštantne sa meniacich okolitých a záťažových podmienok. S naprogramovanými kompenzačnými algoritmami pre rôzne podnebie, nadmorskú výšku a mieru zaťaženia, je sériová riadiaca jednotka ďaleko komplexnejšia a inteligentnejšia než iné jednotky nachádzajúce sa v iných vozidlách iných značiek na trhu.

APR inžinieri preto strávili mesiace ladením, vrátane mnohých hodín testovania na vlastnej motorovej brzde a na závodnej dráhe. Vďaka dôkladnému porozumeniu fungovania všetkých štruktúr riadiacej jednotky, APR kalibračný inžinieri správne zvýšili výkon a krútiaci moment už od voľnobežných otáčok až po obmedzovač. APR úprava riadiacej jednotky zvyšuje tlak turbodúchadla, optimalizuje časovanie vačkových hriadeľov, časovanie zapaľovania, reguláciu lambda sond a mnoho ďalšieho pre docielenie vyššieho výkonu.

APR úprava riadiacej jednotky sprostredkováva excelentný nárast výkonu aj krútiaceho momentu, pri zachovaní originálneho nastavenia senzoru klepania a iných zabudovaných ochranných prvkov. Výsledkom je excelentné zvýšenie výkonu, ktorý je optimalizovaný pre rôzne druhy paliva.


Fáza APR úprav:

APR úpravy riadiacej jednotky sú dostupné v niekoľkých fázach (STAGE-och), ktoré sú kalibrované pre rôzne druhy paliva ako pre sériový motor, tak aj pre motor s rôznymi hardvérovými modifikáciami. Pokročilejšie optimalizácie riadiacej jednotky sú kalibrované pre použitie Volkswagen Racing športového sania, pre APR HPFP vysokotlakovú palivovú pumpu a APR RFD kit pre odstránenie vírivých klapiek, prípadne pre ľubovoľnú kombináciu týchto dielov. Všetky úpravy sú kalibrované pre prípadné použitie lepšieho intercooleru (chladiča plniaceho vzduchu), Catback výfuku prípadne aj pre ďalšie menšie úpravy, ktoré Vám radi odporučíme.

APR Stage 1 - úprava riadiace jednotky je ideálna prvá úprava, ktorá neprinesie len zvýšené maximálnej hodnoty výkonu na 310hp a krútiaceho momentu na 420Nm, ale podstatne zvýši výkon v celom spektre otáčok až o 57hp a 78Nm.

APR Stage 1 úprava riadiace jednotky je jedna z najlepších úprav v prepočte ceny na každého pridaného koňa pre motor 2.0 TFSI, ktorá mu dopraje trochu viac ostrosti, akú by mal mať už z výroby, bez toho aby sa motor hnal k svojim limitom. S priebehom výkonu, ako by bol z výroby a vylepšenými jazdnými vlastnosťami, vyplní APR Stage I úprava riadiacej jednotky slabšie miesto v inak excelentným aute.

V prípade použitia Volkswagen Racing športového sania, ktoré umožňuje turbodúchadlu ľahšie nasávať vzduch, môžete docieliť ďalšieho citeľného zvýšenia výkonu a to až 337hp a 420Nm!

APR Stage 1+ - úprava riadiacej jednotky vyžaduje inštaláciu APR HPFP vysokotlakovej palivovej pumpy a je určená pre autá s takmer žiadnymi úpravami. Očakávajte vyšší maximálny výkon 337hp a 456Nm a hlavne zvýšenie výkonu o až 77hp a 110Nm v stredných otáčkach pri kombinácii s použitím Volkswagen Racing športového sania.

Poznámka:

- Všetky úpravy sú dostupné v niekoľkých verziách podľa oktánového čísla benzínu, ktorý máte v okolí. Podporované sú 95, 98 a 104 oktánové palivá.

- Nenechajte sa zmiasť slabšími úpravcami, aby sa dosiahlo udávaných hodnôt výkonu a krútiaceho momentu úprava softvéru DSG prevodovky nie je v prípade úpravy výkonu od APR potrebná.


APR Stage 1

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky nevyžaduje žiadne dodatočné hardwarové úpravy na motore a je dostupná vo výkonoch 302-310hp a 402-421Nm v závislosti na oktánovej špecifikácii použitého paliva, pozri grafy nižšie. Výrazný nárast výkonu možno očakávať v stredných otáčkach. Táto úprava je určená pre sériový motor.

Úprava pre 95 oktánový benzín:

Úprava pre 98 oktánový benzín:


APR Stage 1 s podporou športového sania

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky, verzia kalibrovaná pre Volkswagen Racing športové sanie, je dostupná vo výkonoch 328-337hp a 402-419Nm v závislosti na oktánovej špecifikácii použitého paliva, pozri grafy nižšie. Výrazný nárast výkonu možno očakávať v stredných a vyšších otáčkach.

Úprava pre 95 oktánový benzín:

Úprava pre 98 oktánový benzín:


APR Stage 1+ úprava pre HPFP a športové sanie

APR Stage 1+ úprava riadiacej jednotky je kalibrovaná pre APR HPFP vysokotlakovú palivovú pumpu a Volkswagen Racing športové sanie. Táto úprava je dostupná vo výkonoch 328-337hp a 436-457Nm v závislosti na oktánovej špecifikácii použitého paliva, pozri grafy nižšie. Výrazný nárast výkonu možno očakávať v stredných a vyšších otáčkach.

Úprava pre 95 oktánový benzín:

Úprava pre 98 oktánový benzín:


Odporúčané úpravy k jednotlivým Stage-om:

V príprave...


Určené pre nasledovné vozidlá:

AUDI A1 Quattro
AUDI S3
AUDI TTS
VW Golf V GTI Edition 30
VW Golf V GTI Pirelli Edition
VW Golf VI GTI Edition 35
VW Golf VI R
VW Polo R WRC
VW Scirocco R
SEAT Leon Cupra
SEAT Leon Cupra R


Podmienky pri ďalších úpravách:

V prípade, že si od nás necháte upraviť riadiacu jednotku motora na fázu APR Stage I a do budúcnosti budete plánovať dosadenie ďalších komponentov, pre ktoré bude nutné upraviť riadiacu jednotku motora na APR Stage I+, II a II+, budete mať v prípade zakúpenia dielov od nás možnosť upgradu Vašej APR Stage I na APR Stage I+ zadarmo. Pri zakúpení APR Cast downpipe 1. dielu výfuku u nás bude upgrade na APR Stage II a II + tiež zadarmo. V prípade zakúpenia športového sania z iného zdroja bude za prehratie riadiacej jednotky účtovaný manipulačný poplatok 50€ bez DPH (v prípade nevhodného sania nemôžeme ručiť za výsledok, preto sa prosím vopred informujte o možnostiach). V prípade zakúpenia iného 1. dielu výfuku než APR Cast downpipe výfuku je cena za upgrade zo Stage I & I + na Stage II 175€ bez DPH. Pri zakúpení tohto výfuku z iného zdroja ako od nás si účtujeme za prehratie riadiacej jednotky manipulačný poplatok 50€ bez DPH.


Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky chiptuning VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW

APR Stage 1 úprava riadiacej jednotky chiptuning VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW

Úprava riadiacej jednotky APR Stage 1 a 1+ pre VW Golf 6 GTI Edition 35 2.0 TFSI 173kW

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: