VW

Zobrazené produkty

APR Stage 3 Turbokit 2.0 TSI VW Tiguan

APR-T3100028

6 460,00 €

APR Stage III Turbokit pre motory 2.0 TSI na 400Hp a 504Nm

Viac detailov

Detaily

APR Stage III Turbokit vyžaduje pár ďalších komponentov, ktoré už možno vlastníte, ak tomu tak nie je, je potrebné ich dokúpiť zvlášť:
APR Intercooler kit
APR Carbonio športové sanie
APR RSC Catback výfukový systém.
V prípade, že ešte nemáte APR Turboback výfuk, budete potrebovať stredný diel výfuku so športovým katalyzátorom
Je k dispozícii verzia ako pre vozidlá s pohonom predných kolies, tak pre 4x4

Pre automobily, pre ktoré APR nemá v ponuke svoj výfukový systém môžeme ponúknuť širokú škálu ostatných výfukových systémov od renomovaných výrobcov ako je BCS Automotive a Milltek Sport

Je vysoko odporúčané zosilniť vnútorné komonenty motora ako sú ojnice a piesty za odolnejšie.
Obzvlášť pri užívaní pri 98oct a vyššieho naladenia

APR Stage III Turbokit obsahuje:

Turbodúchadlo GT2860R
Úprava riadiacej jednotky APR Stage III
Výfukové zvody
Viacvrstvým pletením vystužené silikónové hadice
Tlakové vedenie výstupu z turbodúchadla
Obal MAF senzoru
Olejové a chladiace vedenie
APR nízkotlakový palivový systém
APR vysokotlakový palivový ventil
Prvý diel APR RSC výfuku
Všetko drobné príslušenstvo pre bezproblémovú montáž
Laserovo opracovaný a CNC zohýbaný podporný držiak
NGK zapaľovacie sviečky

Určené pre vozidlá s motormi 2,0 TSI a AUDI TFSI 2008+
AUDI A3 MK2
AUDI TT MK2
VW Golf VI GTI
VW Scirocco 2,0 TSI
VW Eos
VW Passat B7
VW Tiguan
SEAT Leon MK2
SEAT Toledo MK3
SEAT Altea 5P
Škoda Octavia RS (po facelifte)
Škoda Superb


Ďalšie funkcie APR Úprav:

Okrem vylepšení výkonu a krútiaceho momentu, inžinieri u APR boli schopní, vďaka ďalšiemu dolaďovaniu, zrýchliť čas pri akcelerácii. Zmenšilo sa oneskorenie zapaľovania, ktoré viedlo k lepšej odozve od pedálu, bez toho aby sa ovplyvnila jeho citlivosť.

APR úprava riadiace jednotky zvyšuje obmedzovač rýchlosti tak, aby Vás neobmedzoval pri bleskových prejazdoch na pretekárskych okruhoch alebo na diaľniciach, kde by Vás tento limiter mohol dosť obmedzovať a kaziť Vám tak Vašu zábavu.

APR úprava riadiacej jednotky berie veľký ohľad na niekoľko parametrov spojených so spotrebou paliva, zvlášť v režime jazdy po diaľniciach alebo pri pomalšej jazde. V závislosti na kvalite paliva a Vašom jazdnom štýle môžete očakávať mierne zníženie spotreby.


APR EMCS programy a vlastnosti:

APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System prináša možnosť výberu programov a funkcií pre Vašu sériovú riadiacu jednotku, bez nutnosti dokupovania ďalšieho externého zariadenia. Ostatné spoločnosti sa pokúsili napodobniť EMCS neohrabanými prídavnými prepínacími zariadeniami, ktoré iba nahrádzajú alebo násobia časti základného nastavenia. Avšak EMCS má schopnosť kompletne prepísať celý kód riadiacich máp, takže každá mapa má kompletnú sadu precízneho nastavenia. APR EMCS funkcie a programy je možné aktivovať jednoducho cez páčku tempomatu, pričom táto páčka bude stále slúžiť ako ovládač tempomatu.

Prepínanie programov:
Dovolí užívateľovi meniť štyri rôzne nastavenia motora a funkcie, bez nutnosti mať externý hardvér.

Sériové nastavenie:
Vybraním sériového nastavenia, je riadiaca jednotka resetovaná do pôvodného továrenského nastavenia. Motor tak pôjde presne tak, ako pred úpravou APR.

APR výkonové mapy:
APR ponúka možnosť nastavenia na konkrétne palivá, od bežných prémiových až po závodný benzín. Každé nastavenie je kompletne prekalibrované tak, aby maximálne využilo danú oktánovú špecifikáciu paliva.

APR Valet mode:
Tento ekonomický mód od APR chráni Vaše vozidlo, aby sa z neho nestala nákladná hračka pre výnimočné osoby. Aktivovaním tohto módu sa zníži výkon, maximálne otáčky aj maximálna rýchlosť.

Fault Code Erase:
Táto schopnosť dovolí užívateľovi zmazanie a resetovanie chybových hlásení a adaptáciu riadiace jednotky bez nutnosti použitia špeciálnych zariadení.

Security Lockout:
Možnosť uzamknutia jednotky predíde zneužitiu APR EMCS funkcií neautorizovanou osobou. Ak je táto funkcia zapnutá, EMCS nebude viditeľná kým sa nevyvolá zadaním 2-4 miestneho hesla.

Anti-Theft:
Ak je aktivované, tak Anti-Theft znefunkční štartér a to aj keď je originálny kľúč v zapaľovaní. Vozidlo tak bude znehybnené do doby, než sa zadá bezpečnostné 2-4 miestne heslo.


Bezpečnosť, záruka a vrátenie peňazí:

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú doživotnú záruku na nahraný softvér a kedykoľvek sa objaví nová verzia softvéru, máte možnosť prehrania novej verzie bez ďalších poplatkov.

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú možnosť vrátenia originálneho nastavenia a peňazí do 30-tich dní. Ak budete z akýchkoľvek dôvodov nespokojní s touto úpravou, budú Vám vrátené peniaze a vaše auto dostane späť originálne nastavenie riadiace jednotky.

Všetky APR úpravy sú kódované, aby nebolo možné ich odcudzenie podvodnými spoločnosťami.

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage 3 Turbokit 2.0 TSI VW Tiguan

APR Stage 3 Turbokit 2.0 TSI VW Tiguan

APR Stage III Turbokit pre motory 2.0 TSI na 400Hp a 504Nm

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: