VW

Zobrazené produkty

APR Stage K04 323hp 454Nm chiptuning VW Passat B6 Golf V GTI 2.0 TFSI

APR-DPP-2.0T-K04-PS

960,00 €

Úprava riadiacej jednotky APR Stage K04 na 323hp a 454Nm pre VW Passat B6 Golf V GTI 2.0 TFSI

Viac detailov

Detaily

APR Stage K04 úprava riadiace jednotky je precízne prekalibrovaný motorový manažment, ktorý zohľadňuje všeobecným spôsobom mechanické úpravy v podobe dosadenia turbodúchadla KKK K04 001 tak, aby plne využil jeho potenciál a zároveň sa docielilo zvýšenie výkonu s hladkým priebehom pri zachovaní spoľahlivosti ako by tak auto vyšlo už z továrne
APR úprava riadiacej jednotky bola vyvinutá, aby spĺňala OEM a Tier 1 špecifikácie pre dodávateľov motorových komponentov, vrátane kritérií pre namáhanie dielov a výkonnostných špecifikácií.
Úprava je ponúkaná pre rôzne špecifikácie paliva, podľa oktánového čísla, aby ste vyťažili maximum z paliva, ktoré máte dostupné vo vašom okolí.
APR patentovaný systém EMCS vám dáva možnosť ovládať chod motora ďalšími funkciami a možnosťami, ktoré sa nainštalovali do riadiace jednotky.

Úprava softvéru na fázu Stage K04 nie je určená pre sériové auto, ale vyžaduje ďalšie úpravy:
1) APR K04 Turbokit
2) APR Downpipe výfukový systém FWD
3) Volkswagen Racing športové sanie

Odporúčané ďalšie úpravy:
1) VW Golf GTI - APR RSC Catback výfukový systém
VW Jetta 2,0 TFSI - APR RSC Catback výfukový systém
VW Passat 2,0 TFSI - APR Catback výfukový systém
2) GFB DV + upgrade Diverter Ventilu
3) APR Intercooler kit

Určené pre všetky vozidlá s motorom 2,0 TFSI 200hp - nie je určené pre novšie TSI
AUDI A3
AUDI TT
SEAT Leon
SEAT Altea
Škoda Octavia RS - pred faceliftom do 2008
VW Golf V GTI
VW Jetta 2,0 TFSI
Volkswagen Passat
Volkswagen Scirocco
Volkswagen Tiguan


Ďalšie funkcie APR Úprav:

Okrem vylepšení výkonu a krútiaceho momentu, inžinieri u APR boli schopní, vďaka ďalšiemu dolaďovaniu, zrýchliť čas pri akcelerácii. Zmenšilo sa oneskorenie zapaľovania, ktoré viedlo k lepšej odozve od pedálu, bez toho aby sa ovplyvnila jeho citlivosť.

APR úprava riadiace jednotky zvyšuje obmedzovač rýchlosti tak, aby Vás neobmedzoval pri bleskových prejazdoch na pretekárskych okruhoch alebo na diaľniciach, kde by Vás tento limiter mohol dosť obmedzovať a kaziť Vám tak Vašu zábavu.

APR úprava riadiacej jednotky berie veľký ohľad na niekoľko parametrov spojených so spotrebou paliva, zvlášť v režime jazdy po diaľniciach alebo pri pomalšej jazde. V závislosti na kvalite paliva a Vašom jazdnom štýle môžete očakávať mierne zníženie spotreby.


APR EMCS programy a vlastnosti:

APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System prináša možnosť výberu programov a funkcií pre Vašu sériovú riadiacu jednotku, bez nutnosti dokupovania ďalšieho externého zariadenia. Ostatné spoločnosti sa pokúsili napodobniť EMCS neohrabanými prídavnými prepínacími zariadeniami, ktoré iba nahrádzajú alebo násobia časti základného nastavenia. Avšak EMCS má schopnosť kompletne prepísať celý kód riadiacich máp, takže každá mapa má kompletnú sadu precízneho nastavenia. APR EMCS funkcie a programy je možné aktivovať jednoducho cez páčku tempomatu, pričom táto páčka bude stále slúžiť ako ovládač tempomatu.

Prepínanie programov:
Dovolí užívateľovi meniť štyri rôzne nastavenia motora a funkcie, bez nutnosti mať externý hardvér.

Sériové nastavenie:
Vybraním sériového nastavenia, je riadiaca jednotka resetovaná do pôvodného továrenského nastavenia. Motor tak pôjde presne tak, ako pred úpravou APR.

APR výkonové mapy:
APR ponúka možnosť nastavenia na konkrétne palivá, od bežných prémiových až po závodný benzín. Každé nastavenie je kompletne prekalibrované tak, aby maximálne využilo danú oktánovú špecifikáciu paliva.

APR Valet mode:
Tento ekonomický mód od APR chráni Vaše vozidlo, aby sa z neho nestala nákladná hračka pre výnimočné osoby. Aktivovaním tohto módu sa zníži výkon, maximálne otáčky aj maximálna rýchlosť.

Fault Code Erase:
Táto schopnosť dovolí užívateľovi zmazanie a resetovanie chybových hlásení a adaptáciu riadiace jednotky bez nutnosti použitia špeciálnych zariadení.

Security Lockout:
Možnosť uzamknutia jednotky predíde zneužitiu APR EMCS funkcií neautorizovanou osobou. Ak je táto funkcia zapnutá, EMCS nebude viditeľná kým sa nevyvolá zadaním 2-4 miestneho hesla.

Anti-Theft:
Ak je aktivované, tak Anti-Theft znefunkční štartér a to aj keď je originálny kľúč v zapaľovaní. Vozidlo tak bude znehybnené do doby, než sa zadá bezpečnostné 2-4 miestne heslo.


Bezpečnosť, záruka a vrátenie peňazí:

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú doživotnú záruku na nahraný softvér a kedykoľvek sa objaví nová verzia softvéru, máte možnosť prehrania novej verzie bez ďalších poplatkov.

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú možnosť vrátenia originálneho nastavenia a peňazí do 30-tich dní. Ak budete z akýchkoľvek dôvodov nespokojní s touto úpravou, budú Vám vrátené peniaze a vaše auto dostane späť originálne nastavenie riadiace jednotky.

Všetky APR úpravy sú kódované, aby nebolo možné ich odcudzenie podvodnými spoločnosťami.

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage K04 323hp 454Nm chiptuning VW Passat B6 Golf V GTI 2.0 TFSI

APR Stage K04 323hp 454Nm chiptuning VW Passat B6 Golf V GTI 2.0 TFSI

Úprava riadiacej jednotky APR Stage K04 na 323hp a 454Nm pre VW Passat B6 Golf V GTI 2.0 TFSI

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: