VW

Zobrazené produkty

APR Stage III+ Turbokit 1.8T VW Golf GTI Bora GLI

APR-T3100005

5 850,00 €

APR Stage III Turbokit pre motor 1.8T na 290hp a 400Nm

Viac detailov

Detaily

Vysoko odporúčané úpravy:
Posilniť spojkovú sadu a vnútornosti motora
Výmena ojníc za kované

Turbokit obsahuje:
Turbodúchadlo Garrett GT2871r
Výfukové zvody
Sacie vedenie
Napojenie výfuku
Obal váhy vzduchu
Sací zvon
Tepelné odclonenie
Usmerňovač prúdenia vzduchu
Ďalej sú súčasťou kitu program, ktorý sa nahrá do Vašej riadiacej jednotky pre ideálne doladenie, vstrekovače, regulátor tlaku paliva, palivová pumpa do nádrže, chladnejšie zapaľovacie sviečky, všetky tesnenia, skrutky, držiaky a ďalšie fitingy a všetko ostatné pre bezproblémovoou montáž.
Odporúčané ďalšie úpravy:
Pre dosiahnutie maximálnych hodnôt výkonu, ktoré sú tu udávané, treba doplniť motor o ďalšie performance diely:
1) Turboback výfuk
2) Intercooler kit
3) 3 "športové sanie

Pre všetky priečne uložené motory 1,8T s elektronicky riadenou škrtiacou klapkou (nepasuje na AGU) s výkonom 110-132kW
Iba pre vozidlá s pohonom predných kolies FWD (nepasuje na 4x4)
AUDI A3
AUDI TT
SEAT Leon
Škoda Octavia vrátane RS
VW Bora
VW Golf GTI


Ďalšie funkcie APR Úprav:

Okrem vylepšení výkonu a krútiaceho momentu, inžinieri u APR boli schopní, vďaka ďalšiemu dolaďovaniu, zrýchliť čas pri akcelerácii. Zmenšilo sa oneskorenie zapaľovania, ktoré viedlo k lepšej odozve od pedálu, bez toho aby sa ovplyvnila jeho citlivosť.

APR úprava riadiace jednotky zvyšuje obmedzovač rýchlosti tak, aby Vás neobmedzoval pri bleskových prejazdoch na pretekárskych okruhoch alebo na diaľniciach, kde by Vás tento limiter mohol dosť obmedzovať a kaziť Vám tak Vašu zábavu.

APR úprava riadiacej jednotky berie veľký ohľad na niekoľko parametrov spojených so spotrebou paliva, zvlášť v režime jazdy po diaľniciach alebo pri pomalšej jazde. V závislosti na kvalite paliva a Vašom jazdnom štýle môžete očakávať mierne zníženie spotreby.


APR EMCS programy a vlastnosti:

APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System prináša možnosť výberu programov a funkcií pre Vašu sériovú riadiacu jednotku, bez nutnosti dokupovania ďalšieho externého zariadenia. Ostatné spoločnosti sa pokúsili napodobniť EMCS neohrabanými prídavnými prepínacími zariadeniami, ktoré iba nahrádzajú alebo násobia časti základného nastavenia. Avšak EMCS má schopnosť kompletne prepísať celý kód riadiacich máp, takže každá mapa má kompletnú sadu precízneho nastavenia. APR EMCS funkcie a programy je možné aktivovať jednoducho cez páčku tempomatu, pričom táto páčka bude stále slúžiť ako ovládač tempomatu.

Prepínanie programov:
Dovolí užívateľovi meniť štyri rôzne nastavenia motora a funkcie, bez nutnosti mať externý hardvér.

Sériové nastavenie:
Vybraním sériového nastavenia, je riadiaca jednotka resetovaná do pôvodného továrenského nastavenia. Motor tak pôjde presne tak, ako pred úpravou APR.

APR výkonové mapy:
APR ponúka možnosť nastavenia na konkrétne palivá, od bežných prémiových až po závodný benzín. Každé nastavenie je kompletne prekalibrované tak, aby maximálne využilo danú oktánovú špecifikáciu paliva.

APR Valet mode:
Tento ekonomický mód od APR chráni Vaše vozidlo, aby sa z neho nestala nákladná hračka pre výnimočné osoby. Aktivovaním tohto módu sa zníži výkon, maximálne otáčky aj maximálna rýchlosť.

Fault Code Erase:
Táto schopnosť dovolí užívateľovi zmazanie a resetovanie chybových hlásení a adaptáciu riadiace jednotky bez nutnosti použitia špeciálnych zariadení.

Security Lockout:
Možnosť uzamknutia jednotky predíde zneužitiu APR EMCS funkcií neautorizovanou osobou. Ak je táto funkcia zapnutá, EMCS nebude viditeľná kým sa nevyvolá zadaním 2-4 miestneho hesla.

Anti-Theft:
Ak je aktivované, tak Anti-Theft znefunkční štartér a to aj keď je originálny kľúč v zapaľovaní. Vozidlo tak bude znehybnené do doby, než sa zadá bezpečnostné 2-4 miestne heslo.


Bezpečnosť, záruka a vrátenie peňazí:

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú doživotnú záruku na nahraný softvér a kedykoľvek sa objaví nová verzia softvéru, máte možnosť prehrania novej verzie bez ďalších poplatkov.

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú možnosť vrátenia originálneho nastavenia a peňazí do 30-tich dní. Ak budete z akýchkoľvek dôvodov nespokojní s touto úpravou, budú Vám vrátené peniaze a vaše auto dostane späť originálne nastavenie riadiace jednotky.

Všetky APR úpravy sú kódované, aby nebolo možné ich odcudzenie podvodnými spoločnosťami.

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage III+ Turbokit 1.8T VW Golf GTI Bora GLI

APR Stage III+ Turbokit 1.8T VW Golf GTI Bora GLI

APR Stage III Turbokit pre motor 1.8T na 290hp a 400Nm

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: