VW

Zobrazené produkty

APR Stage 1 215hp 335Nm chiptuning VW Golf 4 GTI Bora GLI 1.8T

APR-DPP-1.8T-PS

500,00 €

Úprava riadiacej jednotky APR Stage I na 215hp a 335Nm pre VW Golf 4 GTI & Bora GLI 1.8T

Viac detailov

Detaily

APR Stage 1 úprava riadiace jednotky je precízne prekalibrovaný motorový manažment tak, aby sa docielilo zvýšenie výkonu s hladkým priebehom pri zachovaní spoľahlivosti ako by tak auto vyšlo už z továrne.
APR úprava riadiacej jednotky bola vyvinutá, aby spĺňala OEM a Tier 1 špecifikácie pre dodávateľov motorových komponentov, vrátane kritérií pre namáhanie dielov a výkonnostných špecifikácií.
Úprava je ponúkaná pre rôzne špecifikácie paliva, podľa oktánového čísla, aby ste vyťažili maximum z paliva, ktoré máte dostupné vo vašom okolí.
APR patentovaný systém EMCS vám dáva možnosť ovládať chod motora ďalšími funkciami a možnosťami, ktoré sa nainštalovali do riadiace jednotky.

1,8T 150hp s K03 turbodúchadlom - 204hp 98oct a 196hp na 95oct
1,8T 150hp s K03s turbodúchadlom - 215hp 98oct a 209hp na 95oct
1,8T 180hp s K03s turbodúchadlom - 215hp 98oct a 209hp na 95oct

APR Stage I je určený pre sériové auto, aj tak je ale možné ďalej vylepšiť výkon a ostrosť motora dodatočnými úpravami:
1) APR Carbonia športové sanie
2) APR Silikónova hadica k turbodúchadlu
3) APR Silikónová hadice ku škrtiacej klapke
4) APR R1 Diverter valve
5) APR Catback výfuk VW Golf IV GTI
APR Catback výfuk VW Golf IV GTI Anniversary
APR Catback výfuk VW Bora 1,8T
APR Catback výfuk VW Bora 1,8T GLI
6) THS Intercooler kit alebo Forge Motorsport Intercooler kit

Určené pre autá s motormi 1,8T 150 / 180hp s flashovacou jednotkou (motor AGU nie je zatiaľ podporovaný)
AUDI A3
AUDI A4 B6
AUDI TT - 100% kompatibilné
SEAT Ibiza - 100% kompatibilné
SEAT Leon
SEAT Toledo
Škoda Octavia
Škoda Octavia RS - 100% kompatibilné
Škoda Superb
VW Bora
VW Golf GTI
VW Polo - 100% kompatibilné
VW Passat B5,6

Upgrade:
V prípade, že si od nás necháte upraviť riadiacu jednotku APR Stage I a do budúcnosti budete plánovať dosadenie ďalších komponentov, pre ktoré bude vhodné upraviť riadiacu jednotku na APR Stage II, budete mať možnosť upgradu Vašej Stage I na ďalšie zadarmo. Upgrade na úpravu pre K04 turbodúchadlo je za malý príplatok.


Ďalšie funkcie APR Úprav:

Okrem vylepšení výkonu a krútiaceho momentu, inžinieri u APR boli schopní, vďaka ďalšiemu dolaďovaniu, zrýchliť čas pri akcelerácii. Zmenšilo sa oneskorenie zapaľovania, ktoré viedlo k lepšej odozve od pedálu, bez toho aby sa ovplyvnila jeho citlivosť.

APR úprava riadiace jednotky zvyšuje obmedzovač rýchlosti tak, aby Vás neobmedzoval pri bleskových prejazdoch na pretekárskych okruhoch alebo na diaľniciach, kde by Vás tento limiter mohol dosť obmedzovať a kaziť Vám tak Vašu zábavu.

APR úprava riadiacej jednotky berie veľký ohľad na niekoľko parametrov spojených so spotrebou paliva, zvlášť v režime jazdy po diaľniciach alebo pri pomalšej jazde. V závislosti na kvalite paliva a Vašom jazdnom štýle môžete očakávať mierne zníženie spotreby.


APR EMCS programy a vlastnosti:

APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System prináša možnosť výberu programov a funkcií pre Vašu sériovú riadiacu jednotku, bez nutnosti dokupovania ďalšieho externého zariadenia. Ostatné spoločnosti sa pokúsili napodobniť EMCS neohrabanými prídavnými prepínacími zariadeniami, ktoré iba nahrádzajú alebo násobia časti základného nastavenia. Avšak EMCS má schopnosť kompletne prepísať celý kód riadiacich máp, takže každá mapa má kompletnú sadu precízneho nastavenia. APR EMCS funkcie a programy je možné aktivovať jednoducho cez páčku tempomatu, pričom táto páčka bude stále slúžiť ako ovládač tempomatu.

Prepínanie programov:
Dovolí užívateľovi meniť štyri rôzne nastavenia motora a funkcie, bez nutnosti mať externý hardvér.

Sériové nastavenie:
Vybraním sériového nastavenia, je riadiaca jednotka resetovaná do pôvodného továrenského nastavenia. Motor tak pôjde presne tak, ako pred úpravou APR.

APR výkonové mapy:
APR ponúka možnosť nastavenia na konkrétne palivá, od bežných prémiových až po závodný benzín. Každé nastavenie je kompletne prekalibrované tak, aby maximálne využilo danú oktánovú špecifikáciu paliva.

APR Valet mode:
Tento ekonomický mód od APR chráni Vaše vozidlo, aby sa z neho nestala nákladná hračka pre výnimočné osoby. Aktivovaním tohto módu sa zníži výkon, maximálne otáčky aj maximálna rýchlosť.

Fault Code Erase:
Táto schopnosť dovolí užívateľovi zmazanie a resetovanie chybových hlásení a adaptáciu riadiace jednotky bez nutnosti použitia špeciálnych zariadení.

Security Lockout:
Možnosť uzamknutia jednotky predíde zneužitiu APR EMCS funkcií neautorizovanou osobou. Ak je táto funkcia zapnutá, EMCS nebude viditeľná kým sa nevyvolá zadaním 2-4 miestneho hesla.

Anti-Theft:
Ak je aktivované, tak Anti-Theft znefunkční štartér a to aj keď je originálny kľúč v zapaľovaní. Vozidlo tak bude znehybnené do doby, než sa zadá bezpečnostné 2-4 miestne heslo.


Bezpečnosť, záruka a vrátenie peňazí:

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú doživotnú záruku na nahraný softvér a kedykoľvek sa objaví nová verzia softvéru, máte možnosť prehrania novej verzie bez ďalších poplatkov.

Všetky APR úpravy riadiacej jednotky zahŕňajú možnosť vrátenia originálneho nastavenia a peňazí do 30-tich dní. Ak budete z akýchkoľvek dôvodov nespokojní s touto úpravou, budú Vám vrátené peniaze a vaše auto dostane späť originálne nastavenie riadiace jednotky.

Všetky APR úpravy sú kódované, aby nebolo možné ich odcudzenie podvodnými spoločnosťami.

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage 1 215hp 335Nm chiptuning VW Golf 4 GTI Bora GLI 1.8T

APR Stage 1 215hp 335Nm chiptuning VW Golf 4 GTI Bora GLI 1.8T

Úprava riadiacej jednotky APR Stage I na 215hp a 335Nm pre VW Golf 4 GTI & Bora GLI 1.8T

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: