ŠKODA

Zobrazené produkty

Carbonio športové sanie 2.0 TSI a 1.8 TSI - Stage 1

APR-CI100020

419,00 €

APR Carbonio športové sanie 2.0 TSI a 1.8 TSI - Stage 1

Určenie:

Pre vozidlá s motorom 2,0 TSI (2008+) & 1.8 TSI

* Niektoré vozidlá potrebujú upravený držiak sania. Preto vždy špecifikujte pre aký typ vozidla bude toto sania určené. Poprípade sa informujte na predaj@h-p-s.sk

Viac detailov

Detaily

Celokarbónové sanie pre motory 2.0 & 1.8 TSI je pôvodne navrhnuté pre závodné účely s RAM Air dizajnom, ktorý je teraz za prijateľnú cenu k dispozícii aj pre cestné použitie. Vďaka skúsenostiam získaným na závodnej dráhy ale aj mimo nej, inžinieri z Carbonio a APR vyvinuli naozaj chladné RAM AIR sanie, ktoré bolo možné priniesť na civilný trh medzi automobilových nadšencov. Tento dizajn bol postupne vyvíjaný profesionálnymi motoršportovými tímami, ktoré investovali veľa hodín práce a peňazí tak, aby získali maximum výkonu a krútiaceho momentu zo správne navrhnutého sacieho traktu. Vďaka tomuto vývoju vznikol tvar, ktorý sa pre priečne uložené preplňované motory osvedčil ako najefektívnejší a najvýkonnejší, ale zároveň aj najdrahší na výrobu.

Ostatné firmy sa snažili tiež zarobiť na tomto dizajne, avšak vysoké výrobné náklady často vyústili v rad kompromisov a k znehodnoteniu dizajnu, ktorý sa tak vzdialil od správne navrhnutého RAM AIR sania. Nenechajte sa oklamať lákavými frázami a sloganmi o najnovšom dizajne sania. Iné sanie ako toto na pretekoch na okruhu Nürburgringu neuvidíte.

Carbonio a APR išli ešte ďalej a navrhli sanie tak, aby ideálne padlo do motorového priestoru. Presne pasuje na sériové diely bez ďalších úprav. Carbonio sanie je plne kompatibilné s APR Stage I, II a III úpravami motora.


Výhody APR karbónového sania:

- Všetko potrebné pre montáž je súčasťou kitu

- Zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu v celom spektre otáčok

- Zlepšenie reakcií motora na plynový pedál

- Zmenšenie oneskorenia turbodúchadla

- Zníženie spotreby paliva

- Efektívne využitie objemu motora

- Jednoduchá inštalácia (nevyžaduje demontáž nárazníka ani svetla)

- Zachováva čistý vzhľad ponechaním motorových krytov

- Zachováva všetky komponenty, ktoré majú vplyv na emisie

- Pasuje ako na auto s automatickou tak s manuálnou prevodovkou

- Plne kompatibilné s APR softvérom a výfukom


APR predstavuje aj rozšíriteľný upgrade na Stage II, ktorý sa skladá z celokarbónového vedenia medzi váhou vzduchu a turbodúchadlom. Určené pre je pre motory 1,8TSI a 2,0 TSI.

Tento upgrade ďalej zvyšuje výkon a krútiaci moment jednoduchým nahradením originálneho zužujúceho sa vedenia týmto hladkým celokarbónovým dielom. Zlepšením prúdenia vzduchu k turbu tak zo svojho motora získate ďalší výkon s lineárnejším priebehom a skorší nábeh turbodúchadla.

Výhody úpravy Stage II:

- Zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu

- Znižuje teplotu nasávaného vzduchu

- Zvyšuje rýchlosť prúdenia vzduchu

- Zlepšuje reakcie na zošliapnutie plynového pedálu

- Skoršie nábeh turbodúchadla

- Toto rozšírenie je potrbné objednať samostatne


Hodnoty nasávaného vzduchu:

Ram air sanie sa napája priamo na seriový otvor v prednej časti, ktorý nasáva vzduch spoza masky chladiča, kde je pri jazde najväčší nápor vzduchu. Umiestnením filtra čo najbližšie tomuto otvoru pomáha ľahšie zmierniť reštrikcie, ktoré vznikajú pri filtrácii.

Chladné sanie kompletne odcloňuje nasávaný vzduch od tepla z motorového priestoru nielen svojím tvarom, ale aj konštrukciou z kvalitného karbónu, ktorá slúži ako tepelná bariéra. Často sa stáva, že výrobcovia pod názvom chladné sanie "Cold intake" udávajú aj tie, ktorých plastová či kovová konštrukcia nedokáže odcloniť teplo a ani vstup do filtra nie je utesnený tak, aby nenasal horúci vzduch z motorového priestoru.

Nárast výkonu:

Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

Carbonio športové sanie 2.0 TSI a 1.8 TSI - Stage 1

Carbonio športové sanie 2.0 TSI a 1.8 TSI - Stage 1

APR Carbonio športové sanie 2.0 TSI a 1.8 TSI - Stage 1

Určenie:

Pre vozidlá s motorom 2,0 TSI (2008+) & 1.8 TSI

* Niektoré vozidlá potrebujú upravený držiak sania. Preto vždy špecifikujte pre aký typ vozidla bude toto sania určené. Poprípade sa informujte na predaj@h-p-s.sk

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: