Ponúkame poradenstvo a kompletné úpravy vozidiel, ktoré zlepšujú výkonové parametre motora a jazdné vlastnosti osobných vozidiel. Zameriavame sa hlavne na vozidlá automobilového koncernu Volkswagen Group a našim cieľom je priblížiť vlastnosti sériového automobilu vlastnostiam pretekárskeho špeciálu. Po vykonaní týchto úprav je ale možné s automobilom aj naďalej každodenne jazdiť a to bez výrazného úbytku komfortu.

Sme oficiálnym a jediným distribútorom produktov spoločnosti APR (USA) na Slovensku. Okrem toho máme v portfóliu aj produkty ďalších renomovaných spoločností, ako Eibach, KW, Wavetrac, Sachs, Loba, Wagner, CTS Turbo, VW Racing a i..

Pre vozidlá koncernu Volkswagen Group ponúkame optimalizácie riadiacich jednotiek motorov a DSG prevodoviek. Ale aj komplexné úpravy vozidiel s montážou nových komponentov (turbodúchadiel, podvozkov, bŕzd, samosvorných diferenciálov, výstuh karosérie, výfukov ...) majúcich priamy vplyv na jazdné vlastnosti vozidla. Vylepšenia ponúkame nie len pre súčasné, ale aj pre staršie modely koncernu.