AUDI

Zobrazené produkty

APR Stage II úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI Zobraziť väčšie

APR Stage II úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR-DPP-1.8T-MQB-SP-STG2

700,00 €

APR Úprava riadiacej jednotky motora pre Audi A3 8V 1.8 TFSI

Viac detailov

Detaily

APR predstavuje ultimátnu úpravu riadiacej jednotky pre tretiu generáciu motora 1.8 TSI/TFSI, ktorý sa nachádza vo vozidlách postavených na novej MQB platforme koncernu Volkswagen. APR úprava riadiacej jednotky je ponúkaná v niekoľkých variantoch podľa oktánového čísla a je konvenčne vykonávaná prehraním softvéru cez OBD-II zásuvku- bez fyzického zásahu do riadiacej jednotky.

Continental SIMOS 12 & 18 motorový manažment je zodpovedný za správny chod motora počas konštantne sa meniacich okolitých a záťažových podmienok. S naprogramovanými kompenzačnými algoritmami pre rôzne podnebie, nadmorskú výšku a mieru zaťaženia, je sériová riadiaca jednotka ďaleko komplexnejšia a inteligentnejšia ako iné jednotky, ktoré sa nachádzajú v iných vozidlách iných značiek na trhu.

APR inžinieri preto strávili mesiace ladením, vrátane mnohých hodín testovania na vlastnej motorovej brzde a na pretekárskej dráhe. Vďaka dôkladnému porozumeniu fungovaniu všetkých štruktúr regulačné jednotky, APR kalibračný inžinieri správne zvýšili výkon a krútiaci moment už od voľnobežných otáčok až po obmedzovač. APR úprava riadiacej jednotky zvyšuje tlak turbodúchadla, optimalizuje časovanie vačkových hriadeľov, časovanie zapaľovania, reguláciu lambda sond a mnoho ďalšieho pre docielenie vyššieho výkonu, krútiaceho momentu a ich hladkého priebehu. Za použitia APR vlastného vysoko-rýchlostného logovacieho programu tím kalibračných inžinierov mohol počas vývoja presne sledovať dopady všetkých zmien, aby sa uistili, že táto úprava riadiacej jednotky nezhorší jazdné vlastnosti a dennú použiteľnosť tohto motora.

APR úprava riadiacej jednotky sprostredkúva excelentný skok ako pri výkone tak aj pri krútiacom momente. To všetko pri zachovaní originálneho nastavenia senzorov klepania a iných zabudovaných ochranných prvkov. Výsledkom je bezpečné a excelentné zvýšenie výkonu, ktorý je optimalizovaný pre rôzne druhy paliva. APR to nazýva  "výkon bez kompromisov".


Fáza APR úprav:

APR úpravy riadiacej jednotky sú dostupné v niekoľkých fázach (Stage-och), ktoré sú kalibrované pre rôzne druhy paliva ako pre sériový motor, tak aj pre motor s rôznymi hardvérovými modifikáciami. Všetky úpravy sú kalibrované pre prípadné použitie APR karbónového sania, APR intercooler-u (chladiča nasávaného vzduchu), APR 1. dielu výfuku alebo celého Catback výfukového systému, prípadne aj pre ďalšie menšie úpravy, ktoré Vám radi odporučíme.

APR Stage II úprava riadiace jednotky je jedna z najlepších úprav v prepočte ceny na každého pridaného koňa pre motor 1.8 TSI/TFSI, ktorá mu dopraje ešte viac ostrosti, akú by mal mať už z výroby, bez toho aby sa motor hnal k svojim limitom. S priebehom výkonu, ako by bol z výroby a vylepšenými jazdnými vlastnosťami, vyplní APR Stage II úprava riadiacej jednotky slabšie miesto v inak excelentnom aute.

APR Stage II - úprava riadiacej jednotky je navrhnutá pre prácu s APR 1. dielom výfuku a je pre všetkých majiteľov APR Stage I ECU upgrade a APR 1. dielu výfuku zadarmo! V kombinácii s APR karbónovým saním sa maximálne hodnoty výkonu a krútiaceho momentu vyšplhali až na 256hp a 413Nm!!! Tento pridaný hardware dovolil turbodúchadlu reagovať rýchlejšie na zošliapnutie plynového pedálu a produkovať tak väčší výkon od voľnobehu až po obmedzovač.

Poznámka:

- Všetky úpravy sú dostupné v niekoľkých verziách podľa oktánového čísla benzínu, ktorý máte v okolí. Podporované sú 91, 95 a 98 oktánové palivá.

- Nenechajte sa zmiasť slabšími úpravcami, aby sa dosiahlo udávaných hodnôt výkonu a krútiaceho momentu úprava softvéru DSG prevodovky nie je v prípade úpravy výkonu od APR potrebná.


APR Stage II - grafy priebehu výkonu a krútiaceho momentu

APR Stage II - 98 oktánový benzín

Nárast výkonu oproti sériovému


APR Stage II ECU Upgrade

APR Stage II je kalibrovaná pre auto s dosadeným APR Cast Downpipe 1.dielom výfuku. Aj tak ale možno ďalej zvýšiť výkon a ostrosť motora dodatočnými úpravami:

Vyžadované úpravy!

1. diel výfuku:

1) APR 1. diel výfuku

Odporúčané úpravy

Športové sania:

1) APR 1. časť karbónového sania

2) APR 2.časť karbónového sania

3) Volkswagen Racing R600 športové sanie

4) CTS Turbo športové sanie

5) Forge Motorsport karbónové sanie

Intercooler:

1) APR Intercooler kit

Prevodovka:

1) Helix spojková sada - manuálna prevodovka

2) APR DQ250 DSG and S Tronic TCU Upgrade - automatická prevodovka

3) APR Short Shfter system - systém skrátenia dráh radiacej páky

Silikónové hadice:

1) APR silikónové hadice intercoolera

2) APR silikónová hadica chladiacej kvapaliny

Separácia oleja:

1) APR Oil Catch Tank

Turbodúchadlo:

1) APR Turbo Muffler Delete kit

Mazanie:

1) Millers EE Longlife 5w30 - plne syntetický motorový olej s nanočasticami

Catback výfuky:

V príprave...

- Všetky povinné aj voliteľné komponenty vieme zabezpečiť a dodať. Pre informácie ohľadom cenovej ponuky a doby dodania píšte na predaj@h-p-s.sk


Určenie:

Pre všetky vozidlá postavené na MQB platforme s motorom 1.8 TSI/TFSI

ŠKODA Octavia III

VW Golf 7

AUDI A3 8V

AUDI TT 8S

SEAT Leon FR

- Kódy podporovaných motorov zatiaľ sú: CNSB, CJSA, CJSB

- Prvé tri písmená kódu motora môžete nájsť na bielej nálepke na boku motora

Dôležitá poznámka:

VW AG produkuje mnoho riadiacich jednotiek s rozdielnymi kódmi a revíziami softvéru. Vzhľadom na toto množstvo môžu byť spočiatku úpravy pre niektoré riadiace jednotky nedostupné. Či je softvér už prispôsobený aj pre Vašu riadiacu jednotku, môžete zistiť kontaktovaním ( predaj@h-p-s.sk ) alebo navštívením ktoréhokoľvek APR dealera.


Podmienky pri ďalších úpravách:

V prípade, že si od nás necháte upraviť riadiacu jednotku motora na fázu APR Stage I a do budúcnosti budete plánovať dosadenie ďalších komponentov, pre ktoré bude nutné upraviť riadiacu jednotku motora na APR Stage II, budete mať v prípade zakúpenia dielov od nás možnosť upgradu Vašej APR Stage I na APR Stage II zadarmo - pri zakúpení APR Cast downpipe 1. dielu výfuku u nás bude upgrade na APR Stage II zadarmo. V prípade zakúpenia iného 1. dielu výfuku než APR Cast downpipe výfuku je cena za upgrade zo Stage I na Stage II 199€ bez DPH (v prípade nevhodného 1. dielu výfuku nemôžeme ručiť za výsledok, preto sa prosím vopred informujte o možnostiach). Pri zakúpení tohto výfuku z iného zdroja ako od nás si účtujeme za prehratie riadiacej jednotky manipulačný poplatok 50€ bez DPH.


Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage II úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR Stage II úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR Úprava riadiacej jednotky motora pre Audi A3 8V 1.8 TFSI

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: