AUDI

Zobrazené produkty

APR Stage I úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI Zobraziť väčšie

APR Stage I úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR-DPP-1.8T-MQB-SP

700,00 €

APR Úprava riadiacej jednotky motora pre Audi A3 8V 1.8 TFSI

Viac detailov

Detaily

APR predstavuje ultimátnu úpravu riadiacej jednotky pre tretiu generáciu motora 1.8 TSI/TFSI, ktorý sa nachádza vo vozidlách postavených na novej MQB platforme koncernu Volkswagen. APR úprava riadiacej jednotky je ponúkaná v niekoľkých variantoch podľa oktánového čísla a je konvenčne vykonávaná prehraním softvéru cez OBD-II zásuvku- bez fyzického zásahu do riadiacej jednotky.

Continental SIMOS 12 & 18 motorový manažment je zodpovedný za správny chod motora počas konštantne sa meniacich okolitých a záťažových podmienok. S naprogramovanými kompenzačnými algoritmami pre rôzne podnebie, nadmorskú výšku a mieru zaťaženia, je sériová riadiaca jednotka ďaleko komplexnejšia a inteligentnejšia ako iné jednotky, ktoré sa nachádzajú v iných vozidlách iných značiek na trhu.

APR inžinieri preto strávili mesiace ladením, vrátane mnohých hodín testovania na vlastnej motorovej brzde a na pretekárskej dráhe. Vďaka dôkladnému porozumeniu fungovaniu všetkých štruktúr regulačné jednotky, APR kalibračný inžinieri správne zvýšili výkon a krútiaci moment už od voľnobežných otáčok až po obmedzovač. APR úprava riadiacej jednotky zvyšuje tlak turbodúchadla, optimalizuje časovanie vačkových hriadeľov, časovanie zapaľovania, reguláciu lambda sond a mnoho ďalšieho pre docielenie vyššieho výkonu, krútiaceho momentu a ich hladkého priebehu. Za použitia APR vlastného vysoko-rýchlostného logovacieho programu tím kalibračných inžinierov mohol počas vývoja presne sledovať dopady všetkých zmien, aby sa uistili, že táto úprava riadiacej jednotky nezhorší jazdné vlastnosti a dennú použiteľnosť tohto motora.

APR úprava riadiacej jednotky sprostredkúva excelentný skok ako pri výkone tak aj pri krútiacom momente. To všetko pri zachovaní originálneho nastavenia senzorov klepania a iných zabudovaných ochranných prvkov. Výsledkom je bezpečné a excelentné zvýšenie výkonu, ktorý je optimalizovaný pre rôzne druhy paliva. APR to nazýva  "výkon bez kompromisov".


Fáza APR úprav:

APR úpravy riadiacej jednotky sú dostupné v niekoľkých fázach (Stage-och), ktoré sú kalibrované pre rôzne druhy paliva ako pre sériový motor, tak aj pre motor s rôznymi hardvérovými modifikáciami. Všetky úpravy sú kalibrované pre prípadné použitie APR karbónového sania, APR intercooler-u (chladiča nasávaného vzduchu), APR 1. dielu výfuku alebo celého Catback výfukového systému, prípadne aj pre ďalšie menšie úpravy, ktoré Vám radi odporučíme.

APR Stage I úprava riadiace jednotky je navrhnutá pre sériový motor bez potreby ďalších mechanických úprav. S obyčajnou úpravou riadiacej jednotky APR kalibrační inžinieri namerali vyšší maximálny výkon a to až 251hp a krútiaci moment až 405Nm za použitia 98 oktánového paliva. Veľký nárast výkonu a krútiaceho momentu je v celom spektre otáčok a dosahuje až +81hp a 132Nm!!!

APR Stage I - úprava riadiacej jednotky určená pre zákazníkov, ktorí chcú zvýšiť výkon svojho vozidla bez ďalšich úprav a zachovať tak jeho sériový charakter.  Veľmi odporúčaná je ale montáž minimálne APR karbónového sania, kde potom úprava spoľahlivo poskytne výkon 234hp a krútiaci moment 365Nm na 91oct mape, 242hp a 384Nm na 95oct mape resp. 251hp a 405Nm na 98oct mape (viď grafy nižšie).

Poznámka:

- Všetky úpravy sú dostupné v niekoľkých verziách podľa oktánového čísla benzínu, ktorý máte v okolí. Podporované sú 91, 95 a 98 oktánové palivá.

- Nenechajte sa zmiasť slabšími úpravcami, aby sa dosiahlo udávaných hodnôt výkonu a krútiaceho momentu úprava softvéru DSG prevodovky nie je v prípade úpravy výkonu od APR potrebná.


APR Stage I - grafy priebehu výkonu a krútiaceho momentu

APR Stage I - 91 oktánový benzín

APR Stage I - 95 oktánový benzín

APR Stage I - 98 oktánový benzín

Nárast výkonu oproti sériovému


APR Stage I ECU Upgrade

APR Stage I úprava riadiacej jednotky je určená pre úplne sériové auto bez nutnosti ďalších úprav. Aj tak je ale možné ďalej zvýšiť výkon inštaláciou nasledovných komponentov.

Odporúčané úpravy

Športové sania:

1) APR 1. časť karbónového sania

2) APR 2.časť karbónového sania

3) Volkswagen Racing R600 športové sanie

4) CTS Turbo športové sanie

5) Forge Motorsport karbónové sanie

Intercooler:

1) APR Intercooler kit

1. diel výfuku:

1) APR 1. diel výfuku

Prevodovka:

1) Helix spojková sada - manuálna prevodovka

2) APR DQ250 DSG and S Tronic TCU Upgrade - automatická prevodovka

3) APR Short Shfter system - systém skrátenia dráh radiacej páky

Silikónové hadice:

1) APR silikónové hadice intercoolera

2) APR silikónová hadica chladiacej kvapaliny

Separácia oleja:

1) APR Oil Catch Tank

Turbodúchadlo:

1) APR Turbo Muffler Delete kit

Mazanie:

1) Millers EE Longlife 5w30 - plne syntetický motorový olej s nanočasticami

Catback výfuky:

V príprave...

- Všetky povinné aj voliteľné komponenty vieme zabezpečiť a dodať. Pre informácie ohľadom cenovej ponuky a doby dodania píšte na predaj@h-p-s.sk


Určenie:

Pre všetky vozidlá postavené na MQB platforme s motorom 1.8 TSI/TFSI

ŠKODA Octavia III

VW Golf 7

AUDI A3 8V

AUDI TT 8S

SEAT Leon FR

- Kódy podporovaných motorov zatiaľ sú: CNSB, CJSA, CJSB

- Prvé tri písmená kódu motora môžete nájsť na bielej nálepke na boku motora

Dôležitá poznámka:

VW AG produkuje mnoho riadiacich jednotiek s rozdielnymi kódmi a revíziami softvéru. Vzhľadom na toto množstvo môžu byť spočiatku úpravy pre niektoré riadiace jednotky nedostupné. Či je softvér už prispôsobený aj pre Vašu riadiacu jednotku, môžete zistiť kontaktovaním ( predaj@h-p-s.sk ) alebo navštívením ktoréhokoľvek APR dealera.


Podmienky pri ďalších úpravách:

V prípade, že si od nás necháte upraviť riadiacu jednotku motora na fázu APR Stage I a do budúcnosti budete plánovať dosadenie ďalších komponentov, pre ktoré bude nutné upraviť riadiacu jednotku motora na APR Stage II, budete mať v prípade zakúpenia dielov od nás možnosť upgradu Vašej APR Stage I na APR Stage II zadarmo - pri zakúpení APR Cast downpipe 1. dielu výfuku u nás bude upgrade na APR Stage II zadarmo. V prípade zakúpenia iného 1. dielu výfuku než APR Cast downpipe výfuku je cena za upgrade zo Stage I na Stage II 199€ bez DPH (v prípade nevhodného 1. dielu výfuku nemôžeme ručiť za výsledok, preto sa prosím vopred informujte o možnostiach). Pri zakúpení tohto výfuku z iného zdroja ako od nás si účtujeme za prehratie riadiacej jednotky manipulačný poplatok 50€ bez DPH.


Recenzie a hodnotenie

Zákazníci zatiaľ nenapísali komentár ku tomuto produktu.

Napísať hodnotenie

APR Stage I úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR Stage I úprava riadiacej jednotky chiptuning Audi A3 8V 1.8 TFSI

APR Úprava riadiacej jednotky motora pre Audi A3 8V 1.8 TFSI

Napísať hodnotenie

30 podobných produktov v rovnakej kategórii: